Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu Yorumu

 

Terazi Burcu Yorumu : Romantik çiçekler sizin için,  kim bilir uzun süreden sonra romantik çiçekler alabilirsiniz. Yakın arkadaşlıklar kadar sevgi ilişkileri üzerinde de razı olabilir. Çocuklar büyük bir sıcaklık ve zevk kaynağı olabilir. Bu çiçek açan pozitif enerjinin bir kısmını, memnuniyet ve refah duygunuzu daha da çoğaltması ihtiyaç duyulan bir tür yaratıcı etkinliğe çevirmek isteyebilirsiniz.

Bazı yanlış telefon görüşmeleri olabilir, yanlış numaraları yada telefonları meşgule alma. Diğer insanlarla her zamankinden daha az iletişim kurabilir ve meşgul olabilirsiniz. Her zamankinden birazcık gergin hissedebilirsiniz, sadece yürüyüşe çıkmanız yada başka bir egzersiz yapmanız iyi gelebilir. Bir şeyler yazmayı düşünüyorsanız başlamak için doğru zamandır.

Sosyal sektörünüzdeki Merkür’ün Jüpiter’e işaretiyle, yeni çevrelerde dolaşmak ve daha önce asla denemediğiniz etkinlikleri keşfetmek için süre olabilir. Kimi zaman başkalarının fikirleri ile çatışma içinde olabilirsiniz, sadece bu planlarınızı gözden geçirmenizi ve kim bilir daha büyük güçlükleri üstlenmenizi sağlayacak pozitif yönde bir öğrenme eğrisi olabilir. Hedeflere ve hırslara odaklanmak, mümkün olan en iyi işi yapmak için verdiğiniz kararlılığı artırabilir.

İşyerinizdeki en parlak yıldız yada Terazi Burcu Temmuz ayı Dolunay için kariyer çabalarınız olacaktır. Bu oldukca fazla dikkat çekecek ve daha çok işbirliği gerekecektir. Arkadaşlarınız ya da aileniz ne kadar dikkat çekici olduğunuz mevzusunda tedirgin olabilir, ancak bu geçecektir. Terazi Burcu 23 Temmuz New Moon, sosyal hayatınızın yada topluluk faaliyetlerinin kalbine sizi koyar. İnsanlara hayran olmaya ve  uzman gibi davranmaya hazır olun. Artık birçok insanı teşvik edebilirsiniz. Ev güzelleştirme ve bir ihtimal akşam yemeği partisi düşünebilirsiniz.

2017 Terazi Burcu Temmuz Yorumu

Terazi burç yorumları
Terazi burç yorumları

İkizler burç yorumu
2017 yılının ilk on ayında, istekli ve küstah Jüpiter, Terazinizin Bununla bitmeyen güzel şeyler yapabilirsiniz. Kuvvetli müttefikler, ortaklar ve dostlar sizinle olacak. Kalıcı bir gösterime haiz olun, destek olun ve muhteşem bir yıl geçirmeniz gerekir!

Venüs ve Ay, Hava Kuvveti Kova’sın da 2017’nin başlamasıyla birleşti. Sevgi ve tüm sosyal ilişkiler ve bağlantılar, bu Air Sign’ın serin, net görüşlü, fakat merhametli etkilerinden yararlanacaktır.

Jüpiter, Jüpiter’in getireceği iyi şeylerden en iyi şekilde yararlanmak için extra zaman tanıyan Şubat ayından başlayarak Haziran ayına kadar geriye doğru gidiyor. Bu gerileme, şansı uzatmaz, sadece dahili, daha azca belirgin mevzular üstüne yoğunlaşır. Kişisel mevzularda şanslı ol ve yaz aylarında daha iyi şekil al.

Güneş Terazi’ye girdiğinde Merkür, Venüs ve Mars hepsi makul oluyorsun. Çabalarınız kimi zaman mütevazi olabilir, sadece büyük tesir ve sonuçlara haiz olacaklardır.

2017 Terazi Burcu Yorumları Güneş ek olarak gök taşı Vesta ile yapışıktır. Doğrusunu taklit edersiniz ve kutlamalarınızı paylaşırsınız şansınız iyi olur. Ay hem de Jüpiter ile ayrı bir bağlantı içindedir. Duygular ve niyetler derinleşiyor ve size en oldukça neyin mühim olduğuna dair daha keskin bir yönteme odaklanacaksınız. Aslan Burcu

YAZAR HAKKINDA

Zehra Doğan Zehra Doğan Astroloji ve burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan, Magazin haberleri ile uğraşan Bayan Editör ::)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.