Saç Restorasyonu

Saç Restorasyonu

NeoGraft Saç Nakli Makinesi başlangıçta saç dökülmesi muzdarip erkekler ve kadınlar “Bir NeoGraft Prosedürü alabilir miyim Nerede” diye sormak ya da zorunda kalacak şekilde pazarlandığı “Kim iyi Neograft Doktor nedir?” Ne yazık ki, her iki soru da, şüpheli ve yanıltıcı pazarlamadan başka hiçbir şeyin ürünü değildir, çünkü bu soruların cevapları mevcut değildir. Gerçek şu ki, NeoGraft hiç bir prosedür değildir ve “NeoGraft Doktor” diye bir şey yoktur. Peki neogreft ne?

 

 

NeoGraft Saç Ekimi Makinesi, saç nakli cerrahlarının FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) sırasında saç foliküllerini çıkarmak için kullanabilecekleri birçok cihazdan biridir. Tüm çıkarma aletleri gibi, NeoGraft makinesi de potansiyel avantaj ve dezavantajların bir listesini içerir. Neograft FUE cihazı bir süredir dolaşıma girdiğinden, NeoGraft’ın deneyimli ellerde canlı graftlar üretebileceğini veya naklettiğini gösteren kanıtlar, NeoGraft’ın en iyi saç ekimi cerrahları için tercih edilen ekstraksiyon cihazı olmadığını göstermektedir.

Saç Restorasyonu

 

Şimdi Neogreft popüler değildir ve birçok birinci çeyrek cerrah, NeoGraft’ın yerine başka araç ve cihazlar kullanmayı tercih eder, bu NeoGraft’ı düzenli olarak büyük başarıyla kullanan seçkin cerrahların olmadığı anlamına gelmez. Düzenli olarak NeoGraft’ı büyük bir başarıyla kullanmaktadır.

Doktorlar ve NeoGraft ile ilgili hastalar arasında bildirilen ana sorun, neoGraft cihazını kullanan herhangi birinin deneyimlerinden bağımsız olarak büyük saç nakli üretebileceğini iddia ederek başlangıçta yeni doctor hekimlere ve deneyimsiz teknisyenlere pazarlanmasıydı. Bu özel iddia pervasızca yanlış ve yıllar geçtikçe NeoGraft’ı kullanan deneyimli olmayan cerrahlar ile ameliyat olan birçok hasta, yetersiz büyüme ve yetersiz deneyimler bildirdi.

Günün sonunda NeoGraft, saç nakli cerrahlarının FUE saç ekimi prosedürü için kullanabilecekleri birçok araçtan sadece biridir. genelde bir çok diğer araçlar üzerinde bazı avantajları ve dezavantajları sahip olsa da diğer cihaz daha değil “daha iyi” veya “kötü” öyle. Daha fazla bilgi için “NeoGraft Saç Ekimi Makinesi: Avantaj ve Dezavantajları” nı ziyaret edin.

En önemlisi, bir araç sadece kullanan kadar iyidir. Hantal bir marangoz, çekiç kullanmaya çalışırken duvarınıza delikler açabilir. Ancak deneyimli bir müteahhit bir ev inşa edebilir. Benzer şekilde deneyimli ve yetenekli bir saç nakli cerrahı aletlerini alıp seçkin bir saç nakli yapacaktır. Ancak herhangi bir deneyime sahip olmayan birisi, seçtikleri araca bakılmaksızın, mutsuz hastalardan başka bir şey yapmaz.

YAZAR HAKKINDA

Dursun Şahin Dursun Şahin Bir çok sektörde hizmet vermiş ve hizmet almış bir kişi olarak bilgilerimi kendi sitem olan burclari.com da paylaşmak istedim. Sitemin içeriği burç yorumları , magazin dünyasından haberler , Sağlık gibi bir çok bilgi paylaşımında bulunmak için kurulmuştur.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.