Oğlak Burç Yorumu

Oğlak Burç Yorumu

Bugünkü Oğlak Burç Yorumu : Hayatınızın mevcut durumunu tekrardan değerlendirmek ve projelerinize öncelik vermek için muhteşem bigün. Bir süredir tembellik ediyorsanız ve işinizi akışına bırakın, bugün projelerinizi tatminkar bir şekilde organize etmenize destek olacak inanılmaz bir enerji artışı bulacaksınız. Bu artık yararlı olmayanları atmak ve yeni bir proje başlatmak yerine diğerlerini bitirmek için en iyi zamandır.

Bugünkü yıldızların mesajı, zihninizin devamlı dolması için kendinizi işinize ya da yaratıcı bir etkinliğe atmanız gerektiğidir. Aile ve ilişki sorunlarını ne kadar  düşünürseniz o denli azca sorun olacaktır.

Yaşamı daha yoğun şekilde izliyorsanız, bunun sebebi Güneş ile Mars’ın grafiğinizin daha duygusal bir kesimine girmiş olmanız olabilir. Dikkatiniz finansal mevzularda ve paranızın sizin için daha zorlaşması için nasıl çekilebilir. Ek olarak bir süredir arka brülörde olan meselelerle çalışmanızı teşvik eden daha derin akımlara dikkat etmiş olabilirsiniz. Bu tarz şeyleri doğru kişiyle tartışmak hayatınızda dramatik bir kayma yapmanıza yardımcı olabilir.

Bazı sağlıkla ilgili mevzularda bugün bir sağlık uzmanına danışmalısınız. Şimdi tavsiye kulak verin fakat sonrasında sağlık cephesinde ciddi problem için gidiyoruz. Şu anda herhangi bir sağlık sorununu görmezden gelme. En minik problemler bile yakından araştırılmalıdır. Uygun bakım ile uygun bir yaşam seçimi koruyabilir ve sağlıkla ilgili sorunları önleyebilirsiniz.

Size herhangi bir sonuca acil yada yanlış ilişkinizde oluşturmak için izin vermeyin. Bu zamanda ilişkinizin sağlam tutmasını muhtemeldir güvensizlik ortamında olarak açıklık ve dürüstlük vakalarına daha oldukça ehemmiyet verin. Üçüncü kişi / ona karşı onu eşiniz hakkında düşüncenizi ve davranışını etkilemek izin vermemeye itina gösterin.

Önerdiğiniz yeni iş fikirleri şimdi meyvelerini vermeye başlamış olacak. Kendi işini oluşturmayı düşünüyor da olabilirsin. Bu, kendi başınıza bir iş yapmak için en iyi zamandır. Şansınız oldukça iyi, şu anda yeni işiniz için kafi finansman elde edebileceksiniz. Bu işi oluşturmak için yurt dışından biriyle ortak çalışmanız gerekebilir.

Mars / Pluton muhalefetinde sakin olun. Bu sizin hatanız değil. Aşk sizi 8 Temmuz Dolunayında aramaya adım atar. Hazır hissetmeyebilirsiniz, sadece kaçmak yada gizlemek hiçbir şey yapmaz. Tüm bu dikkat sizi uzunca gerilmiş hale getirebilir, sadece kalbinizde bir değişim olabilir ve buna karşı ısınabilirsiniz.

23 Temmuz New Moon, hayatınızı zorlaştırıyor ve yolunuzu birazcık dikkatsiz yere atıyor olabilir, ancak bunu halledebilirsin. Oğlak Burç Yorumu Sabırlı olun ve ele alınmadan ilkin bir sorunun tam olarak görmesine izin verin. Yarı yol önlemleri yada yarım kalpli girişimler yalnızca karışıklığa neden olacaktır.

YAZAR HAKKINDA

Zehra Doğan Zehra Doğan Astroloji ve burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan, Magazin haberleri ile uğraşan Bayan Editör ::)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.