Koç Burcu Yorumu 10.07.2017

Koç Burcu Yorumu 10.07.2017

Temmuz 2017 Koç Burcu Yorumu Birileri bir kasırgaya yakalanmış gibi hissedebilir, Etrafınız her şey kontrol dışı şeklinde görünüyor. Stresli olmayın. Bu mevzuda yapabileceğin hiçbir şey yok. Olacakların olmasına izin verin. Onu durdurmaya çalışırsan, incinirsin. Denetim edemediğin şeyleri kabul et. Fırtına yakında çöker.

Kısa sürede geleceğe inancınızı kaybettiniz mi, Bununla ilgili bir şeyler yapmanın zamanı değil mi, hususi olarak kişisel yaşamın söz konusu olduğunda? Yakın ilişkilerinizin kalitesine ikinci kez bakarsanız, bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kim bilir? Aşk yaşam için coşkunuzu geri verebilir.

Yakın arkadaşınızla yada sevgilinizle bir araya gelmek için planlarınız, kontrolünüz dışındaki koşullardan dolayı terslik gösterebilir, Ani olaylar temas kurmamayı mecburi kılabilir. Düzenlemeye çalıştığınızda gecikmelere maruz kalmanız gerekebilir. Vazgeçmeyin – amacınıza sadece umduğunuzdan birazcık ileride ulaşırsınız. Eşyaları olduğu gibi kabul edin ve programınızı değiştirin. Bunlar olur.

koç burcu yorumları
koç burcu yorumları

Mars, ev bölgesinin yolculuğuna devam ederken, DIY projeleri mevzusunda ilerlemeye ve genel olarak gemi şeklini almaya istekli olabilirsiniz. Geçen haftanın zorluklarıyla yola devam ederseniz, gecikmiş herhangi bir işi halletmeye hazır olabilirsiniz. Buna ek olarak, boş vakit sektörünüzdeki Merkür, Jüpiter ile sempatik bir bağ oluşturur; sizi dinlenmek için arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize davet ettiğiniz için yola çıkmanız için teşvik edebilir.

Dolunay size evde büyük bir değişim yapmak için enerji verir. Bir şeyi yada bir kısmı ters çevirebilirsin. Ya da bir ilişkiyi büyük seviyede geliştiren büyük bir aile buluşmasına izin verebilirsin. 23 Temmuz’da Yeni Ay’da haritanın her yerinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin. Sonunda, bir yada iki eylem yada ilgi yolları tepeye yükselecek ve dağınık olmayan dikkatinizi çekecektir. 26 Temmuz’da Sun / Mars birleşmesi sizi ayartmalı ve ay sonuna kadar güçlendirmelidir.

Çekiciliğiniz, akıllarınız ve yıl boyu sürpriz hediyeniz var! Şimdi tüm bu kozmik hediyelerle ne yapmak istiyorsun? İpucu: sizi yepyeni bir yönde yönlendirmelerine izin verin.

Satürn ve Uranüs, senenin çoğunun üçgenidir, Sadece yıl ilerledikçe sorun ve hırs büyür. Aralık itibariyle kendinizi kökten değişik bir şeye adım atmak için büyük bir hamle yapmak için konumlandırmış olabilirsiniz.

Venüs koç burcunda bu yıl birazcık geri kalmış. Bu toplumsal olarak tekrardan bir araya gelmek ve insanların duygusal gereksinimlerine hitap etmek için size daha çok vakit tanır.

Nisan ayındaki Merkür gerilemesi, Mayıs ayının başlangıcında sonlanmış olur, Duygusal olarak, retrograd esnasında işlerin nasıl ilerleyeceğini boyutlandırın. Mayıs başlangıcında bir kariyer ya da bir ilişki içinde daha süratli ilerlemenizi sağlayan bir planınız olmalıdır.

Gezegeniniz Mars son aşama aktiftir ve her gün meşgul olmanız için sağlığınız ve enerjiniz olmalıdır. Fena bir şey değil!

YAZAR HAKKINDA

Mehmet Sarıca Mehmet Sarıca Teknolojiyi yakından takip eden ve bir çok dalda başarılar göstermiş Osmaniye yaşayan sıradan biriyim.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.