İkizler Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Yorumu : Aşk ortaklığı oldukca sessiz görünüyor, İkizler burcunun yorumunda kim bilir bugün arkadaşınızdan haber almadınız. Buna izin verirseniz, şüphelerinizi ve güvensizlikleriniz başlayabilir ve bu kişinin hala umurunda olup olmadığını merak etmenizi sağlar. Nesnel kalmaya çalış. Arkadaşınızın şu anda birazcık endişesi var mı? Bu yüzden temas dışındalar. Kaygı edersen daha fena hissetmiş olursun.

Verdiğin laflara bugün dikkat etmen gerekebilir. Bu, mali mevzularda pozitif bir gelişme ile ilgili olabilir. Dil mevzusunda oldukca net olmamanıza karşın, sizin için oldukca arzu edilen bir dönüşümü temsil edebileceğinden, bunu yapmaktan sevinç duyacaksınız. Yeni özgüven doğabilir. Aura’ya çekilmiş daha ilginç insanlar bulabilirsin.

Finansal mevzularda hisse alma sürecinde olsanız da, konuyu doğru belirleme konusundaki yeni çabalar daha iyimser ve güvende hissetmenize destek olabilir. Sadece burada Mars’ın varlığı, fazladan para kazanmak ve belki de günlük harcamalara bakmaya destek olan ve tatiller ve öteki muameleler için para sağlayan minik bir işletmeye adım atmak için yapabilir bir yaklaşım gösterebilir.. Haftanın ilerleyen saatlerinde iyimser bir gelişme de hoş bir davetiye ile çakışabilir.

1 Temmuz’da Moon / Mercury meydanında kendinize güveninizi sallamaya çalışabilirsiniz, sadece buna izin vermeyin. 8 Temmuz Dolunayın altında zengin hissedin. Para kazanma ruh halindesiniz ve oldukca başarılı görebilirsiniz. Başkasının ani bir ruh hali yada serveti değişikliği, ne kadar başarılı olabileceğinizi gösterecek fırsatlar yaratabilir. 23 Temmuz New Moon, senenin başlarında bulması zor olan arkadaşlar ve komşularla bir araya gelebilirsiniz. İnsanlar daha sık gelip gidebilir, ancak pek çok yüzü yeniden görmek güzel olur.

İnsanlardan en iyi şekilde yararlanın, istediğiniz büyük değişimleri yapın ve 2017 ikizler burcunda gelecek için hedeflerinizi ilerletin. Sonsuz fikirlere ve görüşlerinize haiz olacaksınız, sadece bu tarz şeyleri kendi başınıza etkinleştirmek zor olabilir. Konuşun, ağ kurun, ortak bulun ve uygun bulunduğunu düşündüğünüzde ekip kurun.

Oksijen, Güneş ve Plüton, en ergonomik ve başarılı yıllarınıza adım atarEk olarak, Jüpiter-Uranüs’ün muhalefeti, istediğiniz kadar yenilikçi ve geniş düşünceye haiz olmanızı sağlar. Büyük düşünün ve değişimler sizi öncelikle bulurken büyük değişimler hayata geçirmeye hazır olun.

Satürn-Uranüs trini, bu insanları yada mutluluğunuz ve başarınız için mühim olan şeylerden fedakarlık etmeden istediğiniz yılı yaratmak için disiplin ve cesaret sunar.

İkizler Burç Yorumunda kısacası Venüs ve Jüpiter, Güneş’in Mayıs ayında İkizler’e girmesiyle kuvvetli bir halde karşı çıkıyor; Açık gözlemler ve kendine güvenen, kurnaz kararlar verme olanağı. Mars da İkizler’de. Pilleriniz tamamen şarj edilmiş durumda ve siz de gitmeye hazırsınız!

YAZAR HAKKINDA

Dursun Şahin Dursun Şahin Bir çok sektörde hizmet vermiş ve hizmet almış bir kişi olarak bilgilerimi kendi sitem olan burclari.com da paylaşmak istedim. Sitemin içeriği burç yorumları , magazin dünyasından haberler , Sağlık gibi bir çok bilgi paylaşımında bulunmak için kurulmuştur.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.