Cansu Taşkın Fotoğraflarını Yoruma Kapattı

Cansu Taşkın Fotoğraflarını Yoruma Kapattı

Cansu Taşkın Fotoğraflarını Yoruma Kapattı işte sebebi Meşhur manken Cansu Taşkın Çeşme’de sezonu açtı. Yakıcı pozlarını Instagram’dan paylaşan Taşkın, fotoğraflarına gelen eleştirileri görmemek için takipçilerine yorumu kapattı.

Yakıcı pozlarıyla takipçilerinin başını döndüren Cansu Taşkın’a devamlı “Her yerin estetik, belini photoshop ile inceltiyorsun” eleştirileri geliyordu. Meşhur manken bu eleştirileri kaldıramayınca fotoğraflarını yoruma kapattı.

“KALÇAN, GÖĞÜSLERİN HER YERİN SİLİKONLU”

Toplumsal medyada paylaşmış olduğu video ve fotoğraflarıyla dikkat çeken model Cansu Taşkın’ın Instagram’da tam 356 bin takip edeni bulunuyor. Taşkın fotoğraf paylaştığında sık sık ”Kalçan, göğüslerin silikonlu. Her yerinde photoshop var” eleştirilerine maruz kalıyordu. Meşhur mankenin bundan dolayı fotoğraflarına yoruma kapattığı düşünülüyor.

CANSU TAŞKIN KİMDİR?

Cansu Taşkın 15 Kasım 1992’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Beylikdüzü’nde anası ve kız kardeşi ile beraber oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır. 1.84 metre uzunlukta olan Cansu Taşkın’ın vücut ölçüleri 90-58-92’dir. Taşkın 16 yaşlarında İzmir Fuarında podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı. İlk yarışma deneyimini 17 yaşlarında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü seçilerek kazanmıştır. Cansu Taşkın, 2011 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremedi. 2012 senesinde Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.