Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Yorumu : Evinizin bir üyesi, belki de uzunca bir süre negatif duyguların önüne geçti. Nihayet gevşemesine izin verebilir. Muhtemelen bunun olup bittiğine dair hiçbir fikri olmadığına gore bu kaygısızlığın kanıtı. Bazı dürüst konuşmalar kesinlikle yapılır. Anladığınızı her şeyi göstermeye çalışın. Sonuçta düşüncelerinizin ve anladıklarınız iyi şeyler.

Para mevzusundaki belirsizlik, bugün sizi rahatsız edebilir, Artık gelir mevzusunda şüpheleriniz olabilir, bilhassa kendi hesabınız için çalışıyorsunuz. Kendinizi delirtememeye itina gösterin. Güvensizliğiniz, durumun gerçekten olduğundan daha ciddi görünmesine niçin olabilir. Gerçek endişeleriniz var ise ve kaygı edici enerji harcamaktan ziyade onları hafifletmenin bir yolunu bulmalısınız.

Boğa Burcu Yorumu

Yeni bağlantılar oluşturmak fazlaca yararlı olabilir ve hatta bir proje ile daha ileri gitmenize yada yararlı tavsiyeler almanıza destek olabilir. Bu eğilim 20 Temmuz’a kadar sürer ve yeni dostlar edindiğini görebilirsin. Ayrıca, evde organize olabilmek için istekli olabilirsiniz;  artık ihtiyacınız olmayan eşyaları satmanıza yada vermenize niçin olabilir. Yaşamı kolaylaştıran iyi bir anlaşma yada bir alet bulmak da fazlaca tatminkar bulunduğunu kanıtlayabilir.

8 Temmuz’da Dolunay’ı takip etmede problem yaşayabilirsiniz. Daha yürekli ve giden bir arzunuz olabilir. Hoşunuza giden yolda olun, sadece eve yakın tanıdıklarla mutluluk bulmak daha kolay olabilir. 18 Temmuz’daki Venüs / Jüpiter trini insanları kendi yoluna getirebilir ve sizi oldukça popüler hale getirebilir. 23 Temmuz Yeni Ay’a, iletişim kurmak için fazla meşgul olan yada dağınık olan akrabalarına bir kapı açın. Yanlış iletişim kural olabilir, sadece metinler yada çağrılar, daha yakın temas için iyi işaretler olmalıdır.

Bekleme Günleri: 4, 18, 31
Zor Günler: 17, 30

2017 Boğa Burcu

 

Bu yıl, her şeyden ilkin kendi işinize odaklanın. Maddi zenginlik ve sağlığınızı bu şekilde artırabilir ve daha istikrarlı bir gelecek inşa edebilirsiniz. Mars’la ve işaretiniz de senenin başlangıcı Ceres’in gök taşıyla, istediğiniz geleceği besleyecek ve büyütecek enerjiniz var.

Ocak ayının başlangıcında Sun-Pluto birlikteliği Kardinal Dünya İşaret Oryantesindedir. Kardinal Tabelalar şeyleri başlatmayı severler ve Dünya İşaretleri (Boğa ve Oğlak şeklinde) tamamen pratik ve gerçekçidir. Bu bağlantı, 2017’yi her zamankinden daha iyi hale getirmek için büyük bir değişim yapmak yada iddialı yeni bir plan oluşturmak için bir işarettir.

Venüs gezegeniniz bu yıl gerilemiştir. Hangi şeyler ve insanoğlu sizi en mutlu ediyor? Bu gerileme sona erdiğinde, hakkaten mühim olan şeylere odaklanmak için duygularınızın yerleşmesine izin verme zamanı isteyebilirsiniz.

Merkür’ün Dört retrograd, ikincisi Boğa burcunda adım atar. Daha ilkin verilen kararları yeniden gözden geçirin ve ayrıca bir iyileştirme yapın (Nisan ayında).

Bahar karışık olabilir, sadece Jüpiter Ekim ayında Akrep’e taşındığında sonbahar daha rahat ve daha ciddi olur. Satürn Oğlak bilimine girmiş olduğu tüm Dünya İşaretleri için bir güç kaynağıdır. Değişimler her yerde!

YAZAR HAKKINDA

Mehmet Sarıca Mehmet Sarıca Teknolojiyi yakından takip eden ve bir çok dalda başarılar göstermiş Osmaniye yaşayan sıradan biriyim.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.