Başak Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu Profesyonelce ilerlemeye devam ediyorsunuz, Fizyolojik olarak kuvvetli ve güçlü hissediyorsun. Sadece zihinsel olarak birazcık belirsiz olabilirsin. Her zaman olduğu gibi kolayca kesinleşebilir ve keskin olmayabilirsiniz. Bu yeni bir proje başlatmak için iyi bir gün değildir. Eski görevleri bitirmeye ve gevşek uçları bağlamaya konsantre olmaya çalışın. Birkaç gün içinde yeniden gitmeye hazır olmanız gerekir.

Aşırı iyimserlik ve coşku hala bozulmamış olmasına karşın, çok fazla emek verme ve son birkaç gündür ortaya çıkan baskı sizi Başak’tan başka bir şey yapmak için fazla bitkin hissetmeyebilir. Günün sonuna kadar sürükleniyorsanız kendinize karşı aşırı sert olmayın. Kendinize iyi bakarsanız, yakında tekrardan şarj olmuş ve eski halinize dönmüş olacaksınız. Akşamları bir kitap okuyun.

başak burcu

Bu yıl başak burcu uzun süre yapılacak bir listenizin olabileceğini ortaya koyuyor; sadece diğer insanların gereksinimlerini karşılamayı ve kendi ihmalimizi gerektiriyorsa, bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Sosyal çevrenizde devam eden odaklanma size yardım etmeyi sağlayabilirken, kozmos da ileride sizin dönmenizi ve yapmanız gerekenleri yapmanızı önerir. Herkesi memnun edemezsin. Başka bir hatırlamada, sezgisel bir hareket, mühim bir hedefle ilgili pozitif yönde ilerleme sağlamamıza ilişkin düşünce verebilir.

Sosyal hayatınız 8 Temmuz Dolunay ile adım atar. Birkaç eksantrik, esin kaynağı olan insanı tercih edebilir, sadece tüm şeritlerin sosyal kelebekleri ile çevrelenmeye hazırlanın. Başak Burcu 23 Temmuz’da New Moon’da büyük bir huzursuzluk olabilir. Yalnızca sizin için mühim olan şeyleri yapmak için zaman ayırın. Ya da samimi bir arkadaşınızla yada ortak bir arkadaşınızla araya gelin ve yalnızca sizin ve onların takdir edebileceği şeyi paylaşın. En kuvvetli duygusal bağlar şimdi oluşturulabilir. 25 Temmuz’da Başak’a girer. Düzeltmek için fazlaca sayıda minik şey fark etmişsinizdir, sadece bu tarz şeyleri düzeltmek için kendinizi fazlaca iyi hissedeceksiniz. 

Bu yılki dört Mercury retrogradesinin üçüncüsü Başak’ta 12 Ağustos’da başlıyor ve 5 Eylül’de Leo’da sonlanıyor. Artık senenin en iyi ve en başarıya ulaşmış anlarından birine haiz olabilirsiniz. Şu anda mükemmel görünmeyebilirler, fakat yaptığınız şey, hayatınızı iyileştirmek için daha fazlaca ruh bağlantısı olan karmaşık etkilere haiz olabilir. Daha keyifli, acıklı eylemleriniz daha fazlaca ve daha ince ve uzun verimli sonuçlara haiz olabilir.

YAZAR HAKKINDA

Zehra Doğan Zehra Doğan Astroloji ve burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan, Magazin haberleri ile uğraşan Bayan Editör ::)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.