Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak Burcu Günlük Yorumu

İşyerinde ve evde rutin hedeflerinizi yerine getirirken bugün birazcık canınız sıkabilir. Eğlenme arzusu, çağdaş yaşamın bir parçası olan sorumlulukları yerine getirmek için gerçek gereksiniminizle tutarsız olabilir. Başak Burcu insanı eğer gidecek herhangi bir yeriniz yoksa yada çalışma saatlerinizin yakında sizi bekleyen ödülün olmayacağından şüpheleniyorsanız, rahatsız olduğunuzu görebilirsiniz. Programınızla arzularınız arasındaki farkın üstesinden gelmek, size sunulan eğlenceleri takdir etmeyi öğrenmek kadar kolay olabilir. Sıkıntı, günlük aktivitelerinizde gizlenen zevkleri araştırdığınızda bugünkü tecrübelerinizde dayanak bulamaz.

Kendi içimizde  evrenin yolumuza itmiş olduğu koşullardan en iyi şekilde yararlanma kabiliyetini geliştirdiğimizde, yaşantımız daha doyurucu olacaktır. Beklentilerimizi karşılayan koşullar hayatımızda daima mevcut olmayacağından, kalıcı bir mutluluk tutumu geliştirmenin çoğunlukla dünyayı olduğu gibi kabul etme meselesidir. Bu, görünüşte negatif bir durumdaki pozitif yönde noktaları aramak ya da neşe kaynağı olmak için hiçbir sebep bulunmadığında eğlenmeye çalışmak anlamına gelebilir. Beklenmedik davranışları bu şekilde tedavi ederken, gerçek sevincin nadiren dış güçlere bağımlı bulunduğunu keşfederiz. Daha ziyade, yaşamın parlak tarafına bakma mevzusundaki kararlılığımız ruhlarımızda yetiştirilen içimizden gelir. Durumunuzda saklı olan gümüş astarı arayarak bugün hissettiğiniz sıkıntıyı hafifletebilirsiniz.

Başak Burcu Aşk Yorumu

Bugün havada bir miktar gerginlik olacak. Çok fazla değil, fakat bir şarkı hazırlamak ve mühim olmayan bir şey için dans etmek yeterlidir. Kim bilir siz ve sevdikleriniz  üzerinde çalışılması ihtiyaç duyulan gizli saklı bir gündeminiz vardır. Harekete geçmek yerine, hayatta ufak şeylerden zevk almaya başlamalısınız. Gerçek probleminin ne işe yaradığını kalbinize sorabilir ve ne işe yaradığını görebilirsiniz.

Başak Burcu Sağlık  Yorumu

Vazgeçmek kesinlikle tarzınız değildir, sadece yaşamınızı devamlı bir aktivite ile ilişkilendireceğinden, “sükunete” nasıl tepki vereceğinizi hep bilmezsiniz. Hayatınızda, beklediğiniz türden enerji üretmeyen bir şey var ise (yada birisi), ne düşündüğünüze karar vermeden ilkin birazcık zaman verin. Mesela, kendinize bir yada iki gün egzersiz yapmaya motive edemezseniz, bu artık egzersiz yapmadığınız anlamına mı geliyor? Hayır. Kendinize karşı ve başkalarına karşı sabırlı olun.

Başak Burcu Kariyer Yorumu

Tekerleği tekrardan icat etmeye çabalamayınÜstünde çalıştığınız bölgede araştırma yapın. Muhtemelen başkası aslına bakarsan benzer bir pistten aşağı inmiştir. Başkalarının sizinle paylaşmak zorunda olduğu çok önemli bilgeliğinden yararlanın.Bu sizin oldukça işinize yarayacak ve çalışmalarınız da ilerleme kaydedebileceksiniz

YAZAR HAKKINDA

Zehra Doğan Zehra Doğan Astroloji ve burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan, Magazin haberleri ile uğraşan Bayan Editör ::)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.