Ağustos Boğa Burcu

Ağustos Boğa Burcu

Dürüst ve uzlaşmaz bir ruh hali, bir arkadaşınıza hakikaten ne düşündüğünüzü söylemek yada ideolojinizi emek harcama alanlarınıza dahil etmek olsun, gerçek renklerinizi bugün göstermeye teşvik edebilir. Muhtemelen yükümlülüklerinize olan yaklaşımınızın her geçen gün daha otantik bulunduğunu ve değişen rollerinizde daha çok rahatladığınızı hissedeceksiniz. Bu içtenlik, bugün oldukca çeşitli insanların gözünü kaparak fikirleriniz yada inançlarınız hakkında soru sormaya zorlar. Bu detayları paylaşmaya razıysanız, başkalarının onu temel almış olduğu bir bilgi olarak kullandığını görmek sizi şaşırtabilir.

İnsanlar, gerçek canlarından olduğumuzu hissettiklerinde düşüncelerimize ve hislerimize daha kolay tepki verirler, çünkü daha sonra motivasyon ve güvencelerimize güvenebileceklerini anlarlar. Bizlere haiz oldukları inanç, gerçek renklerimizi göstermeye gönüllü olduğumuzun, dürüstlüğümüzü güvence altına alacak daha derin bir açıklığın göstergesi olduğu varsayımına dayanır.

Her ne kadar bizi samimiyetimiz üstüne reddeden bireyler olsalar da, cesaretimize ve kişisel felsefelerimize sadakati takdir ederek daha çok bizi kucaklayacak. Kendimize, sözlerimizde ve eylemlerimizde olmak için daha gerçekçi olursak, diğerleri daha dürüstlüğüne ve doğruluğuna inanmayı seçerler. Bugün otantik tavrınız, fikirlerinizi ve dünyaya özgü bakışınızı idrak etmek isteyen insanların dikkatini çekecektir.

Cesaretimize ve kişisel felsefelerimize olan sadakatimizi fanatik oldukları için daha çok bizi kucaklayacak. Kendimize, sözlerimizde ve eylemlerimizde olmak için daha gerçekçi olursak, diğerleri daha dürüstlüğüne ve doğruluğuna inanmayı seçerler. Bugün otantik tavrınız, fikirlerinizi ve dünyaya özgü bakışınızı idrak etmek isteyen insanların dikkatini çekecektir.

Bugün oyunun adı duygusal özgürlük, Duyularınız yükselir ve en minik şeyler gözünüzü doldurur. Büyük ya da minik olsalar da, bu olaylara cevabınızı ertelemeyin. En küçük bir vaka bile insanların ve durumların yeni bir dünyasına açılabilir. Yaratıcılığının varlığınızın her parçasına patlatmasına izin verin.

Boğa Burcu Aşk

Bildiğiniz gibi, yaşamın kesinlikle iniş çıkışları vardır. Sadece anlamanız gereken şey, ufukta asılı bulutun ötesinde, muhteşem güzelliğe haiz bir gökkuşağı olmasıdır. Tek yapmanız gereken, yağmur yağdığı vakit oldukça ıslanmamasını sağlamak için bazı pratik adımlar atmaktır. Bugün seçimleriniz yada kararlarınız ne olursa olsun, kendi menfaatinize dikkat edin.

Boğa Burcu Kariyer

İş yerinde, içinde bulunmuş olduğu her şeye rahatsızlık hissi katacak rahatsız edici duygusal tonlamalar vardır. Bu son aşama kırılgan atmosferde dolaşmak için elinizden geleni yapın. Bir konuşmacı yerine etken bir dinleyici olun.

YAZAR HAKKINDA

Zehra Doğan Zehra Doğan Astroloji ve burç yorumları hakkında bilgi sahibi olan, Magazin haberleri ile uğraşan Bayan Editör ::)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Hem ülkemizde hem de dünya genelinde burç yorumlarıda artmaktadır. Burç Yorumları üzerinden insanlar eğitim, iş, sosyal yaşam, kazanç, sağlık ya da aşk hayatlarının ilerleyen zamanlardaki durumlarıyla ilgili bilgi edinebilmektedir. Günlük ve haftalık Burç Yorumlarını sitemizden takip edebilir bunun yanında teknoloji, sağlık, moda ve magazin haberlerinde takip edebilirsiniz.